× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5/2 نفر

زرنگ ترین پیرزن دنیا

و 79 داستان کوتاه دیگر از ملل مختلف

نوع اثر : کتاب

ناشر : نی نگار

گردآورنده : حمیدرضا رضوانی‌اول

قیمت نسخه مکتوب : 5,500 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 111

رده بندی کنگره : PIR8075‭‬ ‭‭/ر8553‏‫‬‮‭ز4 1390

رده بندی دیویی : 8‮فا‬3/62‬

شماره کتابشناسی ملی : 2319483‬

شابک : 978-964-2617-90-6

سال نشر : 1390

خلاصه اثر

مجموعه ای از 80 داستان کوتاه از ملل مختلف جهان است که توسط حمیدرضا رضوانی اول، گردآوری و بازنویسی شده و برای اولین بار در سال 1390 توسط انتشارات نی نگار به چاپ رسیده است .

این کتاب از نوع کتاب هایی که برای وقت گذرانی و خوشگذرانی می باشند نیست و هدف اصلی آن این است که خواننده یک گام هر چند کوچک در مسیر بهروزی و دگرگونی زندگی اش به سمت رشد و کمال بردارد.

پس اگر این کتاب را این گونه خوانده اید، یک بار دیگر آن را با این دید بخوانید که چه تغییری می توانید در نحوه ی زندگی، منش و شخصیت و اندیشه هایتان ایجاد کنید تا به انسانی بزرگ و سربلند تبدیل شوید؟

عاشق واقعی
زن و شوهر جوانی سوار بر موتور در دل شب می راندند. آن ها عاشقانه یکدیگر را دوست داشتند.
موتور سرعت زیادی داشت و این موجب ترس زن جوان شد، برای همین از همسرش خواست تا سرعت موتور را کم کند.

مرد جوان در پاسخ گفت: نه، این جوری خیلی بهتره. زن جوان دوباره خواهش کرد که موتور را آهسته تر براند. مرد جوان با مهربانی خواست تا اول جمله ی دوستت دارم را از زبان همسرش بشنود. زن جوان گفت: دوستت دارم و دوباره خواهش خود را تکرار کرد. مرد جوان گفت: حالا منو محکم بگیر. زن جوان این خواسته اش را هم عملی کرد و خواست تا موتور را آهسته تر براند.

مرد جوان گفت: باشه به شرط این که کلاه کاسکت منو برداری و روی سر خودت بگذاری، آخه نمی تونم راحت برونم، اذیتم می کنه.

روز بعد واقعه ای در روزنامه ها ثبت شده بود: برخورد موتور سیکلت با ساختمان حادثه آفرید. در این سانحه که به دلیل بریدن ترمز موتورسیکلت رخ داد، یکی از دو سرنشین زنده ماند و دیگری درگذشت.

واقعیت این بود که مرد جوان از بریده شدن ترمز آگاهی یافته بود؛ پس بدون این که همسرش را نگران کند با ترفندی کلاه کاسکت را بر سر او گذاشت و خواست تا برای آخرین بار دوستت دارم را از زبان او بشنود و خودش رفت تا او زنده بماند.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

1,600 تومان

حجم : 876.2 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 106

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید