× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5/2 نفر

پس از تو

نوع اثر : کتاب

ناشر : پر

نویسنده :

مترجم : مهدی صائمی

قیمت نسخه مکتوب : 30,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 472

رده بندی کنگره : PZ۴‭/م۸پ۵ ۱۳۹۶‮‌ذ

رده بندی دیویی : ۸۲۳/۹۲

شماره کتابشناسی ملی : ۵۱۰۶۳۱۶

شابک : ‭978-600-8137-99-3

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

«پس از تو» عاشقانه ای است در ادامه ی رمان معروف و موفق «من پیش از تو» (چاپ 2012) که «جوجو مویز» در ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۵ در بریتانیا به چاپ رساند. وی با این عنوان که از قبل قصد نوشتن ادامه ی آن را نداشته گفت: «کار بر روی فیلمنامه ی این اثر و خواندن حجم انبوهی از توئیت ها و ایمیل های به اشتراک گذاشته شده مرا متوجه این موضوع کرد که این مسئله تبدیل به سؤال روزانه ی اغلب مخاطبان گردیده که لو (لوئیز - شخصیت رمان اول)، پس از آن ماجراها با زندگی خودش چه کرد! االبته در این مدت شخصیت های اصلی داستان نیز به هیچ عنوان مرا ترک نکردند.»

البته این کتاب نیز مثل رمان اول حرف و حدیث های زیادی در محافل ادبی برپا کرد. عده ای آن را باعث عقیم نشدن رسالت جلد یک دانستند و گروهی دیگر نوشتن ادامه ی آن را بدون وجود شخصیت اصلی جلد اول پوچ و تهی قلمداد کردند. در هر حال با توجه به این که «جوجو مویز» به خوبی از مشکلات اجتماعی این روزهای بشریت آگاه بوده و آن ها را به طرزی کاملاً حرفه ای وارد کتابش کرده، «پس از تو» نیز مورد استقبال بسیار زیاد طرفداران «مویز» قرار گرفت و بارها تجدید چاپ شد.

سخن آخر آن که خواندن این کتاب که در مورد توانایی انسان در بازسازی زندگی خود پس از اتفاقات غم انگیز و از دست دادن هاست، بدون خواندن جلد اول آن مشکلی پیش نخواهد آورد و کاملاً قابل هضم و خواندنی خواهد بود.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

8,000 تومان

حجم : 1.8 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 467

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید