× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5/1 نفر

سه شنبه ها با موری

مرد پیر، مرد جوان و بزرگ ترین درس زندگی

نوع اثر : کتاب

ناشر : پر

نویسنده :

مترجم : رضا زارع

قیمت نسخه مکتوب : 15,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 199

رده بندی کنگره : LD571‭ /ب418‏‫‬‭س9‏‫‭ 1395

رده بندی دیویی : 378/12092‬

شماره کتابشناسی ملی : 3984119

شابک : 978-600-7241-38-7

سال نشر : 1395

خلاصه اثر

شاید جذابیت این کتاب و قرارگرفتن در صدر جدول پرفروش ترین کتاب های سال از اکتبر 1997 تاکنون، نه تنها در آمریکا بلکه در سراسر دنیا، به خاطر مفاهیم عمیقی است از زندگی که در آن به بحث گذاشته شده، مثل عشق، مرگ، ازدواج و...

و یا شاید هم ارزش اصلی آن به خاطر واقعی بودن داستانش هست که «اُپراه مینفری» بر اساس این کتاب، فیلمی تلویزیونی تهیه کرد و از تلویزیون ایران نیز پخش شد.

کتابی سراسر آرامش و زیبایی که در آن «میچ آلبوم» نویسنده ی مطرح و پرکار آمریکایی که آثارش به ۴۵ زبان زنده دنیا ترجمه شده و مبنای ساخت فیلم های تلویزیونی نیز قرار گرفته، در چهارده سه شنبه ی آخر زندگی استادش «موری شوارتز» - استاد چیره دست جامعه شناسی - که در حال مبارزه ای اعجاب انگیز با بیماری سخت و لاعلاج «ای ال اس» است، به بحث در مورد یک سوژه ی خاص پرداخته و ما هرکدام از آن ها را طی یک فصل از کتاب می خوانیم.

و در آخر کتابی ساده، صمیمی، سرشار از جملات تسلی بخش با یک احساس همزادپنداری خاص برای خواننده که می توان از اول تا آخر آن را یکجا خواند و درس هایی از زندگی را آموخت که در هیچ کلاس و دانشگاهی نمی توان یافت؛ مخصوصاً برای کسانی که می خواهند کتابخوانی را شروع کنند.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

5,000 تومان

حجم : 629.8 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 176

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید