× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5/1 نفر

کانادا

جامعه و فرهنگ

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده :

مجموعه اثر : جامعه و فرهنگ کشورها

قیمت نسخه مکتوب : 25,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 424

رده بندی کنگره : F1008‏‫‭/ل2ج2 1395

رده بندی دیویی : 971

شماره کتابشناسی ملی : 4222163

شابک : 978-964-439-713-4‬‬

سال نشر : 1395

برچسب ها: کانادا

خلاصه اثر

کانادا را سرزمین ملیت ها می نامند؛ سرزمینی بسیار وسیع، با تاریخ و میراث غنی، با مردم و اقوام گوناگون و فرهنگ متفاوت. حدود پنج قرن پیش، غنای منابع طبیعی و معدنی کانادا که در انحصار مردمان بومی این منطقه بود، توجه کاشفان و مهاجران اروپایی را به خود جلب کرد و موجب شد که آنان با کنجکاوی به این سرزمین عزیمت کنند.

کانادا در قرن بیست و یکم ملاحظات اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی را در سیاست گذاری خود گنجانده است. بهره برداری از نوآوری های فنی، علمی و تکنولوژیک موقعیت کانادا را در عرصه بین الملل به عنوان جامعه ای دانشمدار که در حال جایگزینی با جامعه صنعت مدار می باشد مطرح کرده است.

در کتاب حاضر کوشیده ایم تا حد ممکن شناخت بیشتری از جامعه و فرهنگ کانادا فراهم آوریم و در زمینه های گوناگون مانند جغرافیای طبیعی و انسانی، تاریخ، نظام اجتماعی، سیاست و حکومت، فرهنگ، دین و مذهب، فرهنگ عامه، زبان و ادبیات، هنر، نظام آموزشی، رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی و... البته با رعایت ایجاز، اطلاعات لازم را بیان کنیم.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

7,000 4,200 تومان

حجم : 4.3 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 426

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید