× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0/0 نفر

رهاورد قفقاز

مجموعه مقالات

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده : ,

مجموعه اثر : مطالعات منطقه ای

قیمت نسخه مکتوب : 15,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 180

رده بندی کنگره : DSR139‭ /‮گ‬4‏‫‬‭ک9 1396

رده بندی دیویی : 303/48255

شماره کتابشناسی ملی : 4636329

شابک : 978-964-439-731-8‬

سال نشر : 1396

خلاصه اثر

این کتاب دستاورد یک سفر پژوهشی و مطالعاتی چند تن از اساتید و دانشجویان رشته مطالعات منطقه ای (گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز) است که در پی سفری چند روزه به تفلیس، مرکز جمهوری زیبای گرجستان، تدوین شد.

استادان و دانشجویان با انگیزه ایجاد شده در این سفر مقاله هایی را در زمینه های مختلف نگاشتند تا به سهم خود در مسیر شناخت قفقاز جنوبی، ظرفیت ها و امکانات آن برای تامین منافع متقابل ایرانیان و گرجیان گامی هر چند کوچک بردارند.

آنان در این سفر کوتاه از محبت و مسئولیت پذیری شایسته تقدیر رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، جناب آقای مجتبی کامرانفر، برخوردار شدند. این سفر کوتاه و دیدن جاذبه های طبیعی و گردشگری این کشور کوچک و زیبای کناره دریای سیاه، که با ابراز محبت صمیمانه گرجیان به ویژه ایرانشناسان گرجستان همراه بود، خاطره هایی به یاد ماندنی را برای این اساتید و دانشجویان ثبت کرد.

بی تردید پیوند و ارتباط محکم و سازنده دانشگاه با مراکز اجرایی مربوط در همه حوزه ها، به ویژه در علوم انسانی، می تواند آنان را در ایفای بهینه وظایف و کارکردهای خود یاری کند.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

6,000 3,600 تومان

حجم : 1.1 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 180

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید