× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
0/0 نفر

آشنایی با روسیه

از دریچه آداب و رسوم

نوع اثر : کتاب

ناشر : بین المللی الهدی

نویسنده : ,

قیمت نسخه مکتوب : 16,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 223

رده بندی کنگره : DK32‭/‮الف‬2آ5 1391‬

رده بندی دیویی : 947‬‬

شماره کتابشناسی ملی : 2758496

شابک : 978-964-439-572-7‬‬

سال نشر : 1391

خلاصه اثر

آشنایی با آداب و رسوم هر قوم و ملتی می تواند دریچه ای به شناخت فرهنگ آن قوم به روی علاقه مندان بگشاید. به یقین بدون شناخت فرهنگ و آداب و رسوم هر سرزمینی نمی توان تعاملات فرهنگی و سیاسی درستی را با آن ملت برقرار کرد.

فدراسیون روسیه با دربرداشتن اقوام و فرهنگ های مختلف به طور طبیعی از آداب و رسوم متنوعی نیز برخوردار است. از همین رو در کتابی که پیش روی شما است، از دریچه های مختلف و زوایای متفاوت فرهنگ و آداب و رسوم روسیه سخن به میان آمده است.

رایزنی فرهنگی سفارت ج.ا.ایران در فدراسیون روسیه به منظور نزدیک سازی باورهای مردم ایران با واقعیت های فرهنگی مردم روسیه، نسبت به انتشار این مجموعه اقدام کرد تا بتواند گامی هرچند ناچیز در مسیر آشنایی دو ملت با یکدیگر پیموده باشد.

پیش تر درباره فرهنگ مردم کشورمان پنج دوره کتاب در موضوعات فرهنگی با نام ایرانیکا و به زبان روسی منتشر شده است که مورد توجه مردم روسیه قرار گرفت. اکنون رایزنی فرهنگی با انتشار این اثر که در نوع خود اولین اثر فارسی به شمار می آید، می کوشد تا مردم کشورمان را با فرهنگ و آداب و رسوم مردم روسیه آشناتر کند.

کتاب دیجیتال (قالب بسته)

6,000 3,600 تومان

حجم : 1.9 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 224

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید