× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
5/1 نفر

7 قدم تا عادت های موفق

قدرت عادت ها

نوع اثر : کتاب

نویسنده :

ارائه دهنده : سبکتو

قیمت نسخه مکتوب : 2,000 تومان

خلاصه اثر

کتاب ۷ قدم تا عادت های موفق اثر برایان تریسی به شما به شکل عملی کمک می کند تا عادت های بدتان را با عادت هایی که باعث رسیدن به خواسته ها و موفقیت تان می شود جایگزین کنید.

برایان تریسی در میکروکتاب ۷ قدم تا عادت های موفق (The Power Of Habit: 7 steps to successful Habits) در مورد عادت ها به خصوص عادت هایی که باعث موفقیت می شوند صحبت می کند؛ او بعد از چندین سال مطالعه، تحقیق و سفر به بیش از ۸۰ کشور دنیا باور دارد که رمز موفقیت، عادت های افراد است. افراد موفق و ثروتمند عادت هایی دارند که افراد معمولی هرگز آن ها را در زندگی شان اجرا نمی کنند.

برایان تریسی (Brian Tracy) یکی از نویسندگان مطرح دنیاست. یکی از معروفترین کتاب های او در ایران کتاب قورباغه ات را قورت بده است. او در ابتدا باربر یک کشتی بود و به مدت ۸ سال روی کشتی کار می کرده است، اما یک روز به این نتیجه می رسد که با این کار نمی تواند آینده ای داشته باشد و فروشندگی را به عنوان شغل جدید انتخاب می کند.

اما برخلاف تصورش در این شغل هم موفق نمی شود و اوضاع مالی اش بدتر می شود، یک روز در اوج ناامیدی از خودش پرسید:
که چرا دیگران از من موفق ترند؟
چرا من نمی توانم به چیزهایی که دوست دارم برسم؟
و آن قدر به دنبال پاسخ به این سؤال رفت که در نهایت راز موفقیت را فهمید.

او اکنون مدیر عامل شرکت تریسی است که در زمینه آموزش و توسعه مهارت های فردی فعالیت دارد. او به بیش از ۱۰۰۰ شرکت بزرگ مشاوره می دهد و در سمینارهایی که در سراسر دنیا برگزار می کند با بیش از ۵ میلیون نفر به طور مستقیم صحبت کرده است. کتاب ها و سمینارهای او به بیش از ۲۸ زبان دنیا ترجمه شده و یکی از پرفروش ترین نویسندگان جهان است. در حال حاضر ارزش شرکت او ۲۵۶ میلیون دلار است و او مشاور مقام های دولتی در آمریکا و کاناداست.

در بخشی از کتاب ۷ قدم تا عادت های موفق می خوانیم:

قبل از هر چیز باید تصمیم بگیرید که ایجاد چه عادتی شما را بیشتر به موفقیت و اهدافتان نزدیک می کند. البته برخی عادت ها که من به آن عادت های فوری می گویم از این قضیه مستثنی هستند. بگذارید عادت های فوری را اینطور تعریف کنم که:

عادت های فوری آن هایی هستند که شما به واسطه روی دادن اتفاق یا شرایط خاصی مجبور به ایجاد آن در خودتان هستید، مثلاً شرایط کاری تان ایجاب کرده است که برای مدتی شب کار باشید. این یک عادت فوری است و اگر تصمیم به ادامه کارتان دارید باید سریعا آن را در خود ایجاد کنید.

اما به طور کلی من در حال حاضر در مورد عادت هایی صحبت می کنم که وجود آن ها شما را در مسیر درست، برای رسیدن به اهدافتان قرار می دهند. تعداد این عادت ها زیاد است و شما نمی توانید همه آن ها را همزمان در خودتان ایجاد کنید. بنابراین باید آن ها را دسته بندی کنید و با برنامه ریزی سراغ شان بروید.

کتاب دیجیتال (قالب باز)

2,000 تومان

حجم : 122.7 کیلو بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 47

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

کتاب صوتی

3,000 تومان

حجم : 30.5 مگا بایت

طول صدا : 49 دقیقه

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 11

کاربر گرامی برای مطالعه کتاب ابتدا بایستی نرم افزار کتابخوان را دانلود و نصب کنید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید